Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.
Porovnání

Bezdotykový vypínač do lišt KLUS 12-24V, max. 4A

Kód:
1500234
Značka:

Bezdotykový vypínač (senzor pohybu) slouží k bezdotykovému zapínání a vypínání osvětlení v al. profilech pouhým přiblížením k senzoru!! Reaguje do vzdálenosti 8 cm a oceníte ho hlavně u kuchyňských svítidel. 

Číst víceShow less
460,00 Kč (s DPH)
Nedostupné
Na prodejně: 0 ks
Porovnat0
Přidat k oblíbeným
Popis

Bezdotykový vypínač do hliníkových profilů. Slouží k bezdotykovému zapnutí či vypnutí svítidla nebo LED pásku v profilu. Reaguje do vzdálenosti 3-8 cm a oceníte ho hlavně u kuchyňských svítidel, v koupelně.  

Bezdotykový vypínač nalezne své uplatnění v prostorách, které vyžadují nejvyšší stupeň hygieny, např. operační sály a laboratoře. Garantuje maximální bezpečí v případech zapínání a vypínání osvětlení pohybem ruky, např. v koupelně. Bezdotykový vypínač zajišťuje vysoký komfort při práci v kuchyni, protože umožňuje rychlé a bezpečné bezdotykové ovládání osvětlení v průběhu práce.  

Charakteristika produktu: 
Bezdotykový MICRO spínač (pohybový senzor) je navržen pro použití v lineárních LED svítidlech KLUŚ. Spínač funguje jako aktivní reflexní fotoelektrická buňka. Zařízení pravidelně vysílá sérii infračervených paprsků a měří sílu odraženého signálu. Pokud přiblížíte ruku k senzoru v určité vzdálenosti, budou se infračervené paprsky odrážet směrem zpět k senzoru. Při správné intenzitě odraženého signálu spínač zapne nebo vypne zdroj světla. Spínač má pozvolný náběh do maximální intenzity a opačně, což snižuje efekt oslnění při zapnutí světla. Protože infračervený paprsek je vyzařován na určité frekvenci, spínač nereaguje na signály z jiných zdrojů světla, jako jsou lampy nebo slunce. Na spodní straně spínače je oboustranně lepicí teplovodivá páska pro snadnou a bezpečnou instalaci do LED profilů.

Upozornění!!! • Nedoporučujeme instalovat spínač nad varnou desku. Teplý vzduch má jiný součinitel lomu světla a může způsobit samovolné spuštění senzoru. • Není vhodné umístit bezdotykový vypínač do blízkosti záclon nebo jiných předmětů, které by mohly svým pohybem ovlivnit funkci vypínače. • Neohýbejte základnu (desku plošného spoje) spínače, mohlo by dojít k poškození zařízení. • Zapnutí/vypnutí hlavního napájení způsobí, že rozsvícená LED zařízení ovládaná bezdotykovým spínačem se vypnou.

 bezdotykový spínač pro led pásky

Technické informace:

Funkce:  vypínač - soft on/off (bez funkce stmívání!!)
Instalace: do profilu, funguje i přes plastový difuzor
Vstupní napětí: 12 – 24V
Maximální proud. zatížení: 4A, 48W/12V; 98W/24V
Rozměry:  43 x 11 x 3 mm
Vzdálenost detekce pohybu: 3 – 8 cm (v závislosti na použitém difuzoru)
Odběr výkonu v režimu STANDBY 0.02W/12V; 0.04W/24V
Pracovní teplota: -20°C...+55°C

Produkt je v souladu s normou RoHS.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1500234
Přílohy
Navod_MICRO_KLUS.pdf
Návod k bezdotykovému spínači do lišty
Stáhnout (145.01KB)

Menu

Settings

Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů oblíbených produktů.

Přihlásit