Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.
Porovnání

Mi-LIGHT univerzální nástěnný ovladač pro RGB + CCT pásky- baterie

Kód:
1852033
Značka:

Mi-LIGHT univerzální nástěnný ovladač pro RGB + CCT pásky - baterie. 

Číst víceShow less
736,00 Kč / ks (s DPH)
Celkem 736,00 Kč
Celkem 608,26 Kč (bez DPH)
Celkem 736,00 Kč (s DPH)
Není skladem
Na prodejně: 0 ks

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 365 dní byla 736,00 Kč

Porovnat0
Přidat k oblíbeným
Popis

Bezdrátový nástěnný ovladač pro řídící jednotky Mi Light určené pro LED pásky RGB +CCT lze spárovat i řídícími jednotkami Mi Light pro jednobarevné, CCT, RGB, RGBW i RGB+CCT. Ovladač je napájen bateriemi AAA a s přijímači komunikuje bezdrátově až na vzdálenost 30m.

Nástěnný LED ovladač umožňuje ovládat až 4 okruhy osvětlení nezávisle na sobě, pro každý okruh je pak potřeba samostatná řídící jednotka, kterých může být v každém okruhu neomezeně. Tento ovladač lze současně kombinovat i s dálkovým ovladačem nebo i s ovládáním pomocí mobilu prostřednictvím WI-FI jednotky.

Ovladač je vybaven dotykovým tlačítkem "DELAY OFF", což spustí funkci opožděného vypnutí se zpožděním 60sekund. Tento multifunkční ovladač také má různě přednastavené mody světelných scén s prolínáním a střídáním barev, včetně regulace rychlosti těchto programů. Ovladač by měl být umístěn do 30metrů od přijímačů, ale při použití více přijímačů po různé zóny, se vzdálenost prodlužuje o rádius třiceti metrů kolem každého přijímače. Všechny prvky jsou spolu schopny aktivně komunikovat a předávat si ovládací signál a tím se zásadně zvětší pokrytí v rámci celého domu nebo objektu.

Ovladač má paměť posledního nastavení a rozsvítí se tak při zapnutí v posledním modu nastavení, dokonce i po výpadcích napájení. Dále je vybaven funkcí měkkého  zapnutí či vypnutí, což je pomalé setmění nebo náběh světla a je to velice příjemné na oči a šetří to váš zrak.

Ovladač má skleněnou dotykovou přední část a působí tak velice luxusním dojmem. Použité tvrzené sklo je odolné proti poškrábání i rozbití. Rozměry jsou 86x86mm a hloubka je pouhých 19mm. Ovládání navíc doprovází lehký akustický podkres, což jen podtrhuje celkový dobrý dojem. Akustickou signalizaci si můžete případně vypnout a používat ovladač bez zvukového podkresu.

Instalace ovladače je velice jednoduchá. Do ovladače se  vloží 2ks AAA mikrotužkové baterie, které jsou součástí dodávky. Čtvercová podsada má montážní otvory pro přišroubení na klasickou vypínačovou krabici, nebo jej můžete přilepit kamkoliv pomocí přiložené kvalitní oboustranné lepící pásky. Díky napájení bateriemi, nejste vázáni na stávající elektro rozvody a můžete jej tak umístit, kde to pro vás bude nejpříjemnější.

Párování přijímačů s ovladačem je velice jednoduché. Po připojení přijímače zmáčkněte do 3sekund 3x tlačítko ON na požadované zóně ovladače. Světlo 3x pomalu problikne a je hotovo. Každý přijímač je nutno párovat jednotlivě, hromadné párování není podporováno. Na každý okruh si můžete napárovat libovolný počet přijímačů, není omezeno počtem.

Celý systém lze také ovládat pomocí chytrého telefonu či tabletu. V tomto případě je nutné dokoupit WiFi bránou, která vám umožní ovládat osvětlení pomocí aplikace s Androidem 5.0. nebo iOS 9.0 a novějšími. Bránu lze poté spárovat s Google Assistant nebo Amazon Alexa a ovládat tak osvětlení pomocí hlasových příkazů.

Frekvence2.4GHz
BarvaRGB+CCT všechny barvy
Dosah30m
Napájení2ks aaa baterií
Zóny4
StmíváníANO
Číst víceShow less
Detaily produktu
1852033
Související produkty

Menu

Settings

Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů oblíbených produktů.

Přihlásit