Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.
Porovnání

SMART dveřní senzor Zigbee ZB3

Kód:
16068507
Značka:
Zigbee magnetický senzor na dveře a okna, CR2032, Zigbee 3.0
Číst víceShow less
280,00 Kč (s DPH)
Dostupnost: 3-5 dnů
Na prodejně: 0 ks
Ext. sklad: 100+ ks (3-5 dnů)

Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

SMART dveřní senzor Zigbee ZB3

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Porovnat0
Přidat k oblíbeným
Související sortiment
Popis

Tuya magnetický senzor pro dveře a okna může sloužit jako bezdrátová ochrana Vašeho domova, ale také pro další účely ve Vaší automatizaci. Dveřní senzor je složen ze dvou částí, a to je samotný senzor a magnet. Díky jednoduché instalaci (lze nalepit pomocí pásky nebo použít šroubky) a napájení dvěma AAA bateriemi je tento senzor skvělým pomocníkem pro monitorování stavu dveří a oken. Stačí umístit první část senzoru na rám dveří nebo okna a druhou část na samotné dveře či okno. Při otevření se magnet od senzoru vzdálí, což zaznamenává senzor a okamžitě informuje Vaši aplikaci (například SMART LIFE v kombinaci se Zigbee bránou).

Díky tomu budete vždy v obraze o tom, zda jsou vaše dveře a okna zavřená či otevřená. Kromě základního upozornění však tento senzor nabízí ještě více možností. Vytvořte si vlastní scény a automatizace – například nechte zapnout světlo při otevření dveří, nebo spusťte jiná zařízení podle Vašich potřeb. S tímto magnetickým senzorem od Tuya máte plnou kontrolu nad bezpečností a pohodlím vašeho domova, a to přímo z Vašeho mobilního zařízení.

Pro správné fungování skrz aplikaci SMART LIFE je nutné zakoupit Zigbee bránu (například dimLED Zigbee bránu G1, případně Zigbee bránu G2 nebo jinou Zigbee bránu z nabídky) nebo kterýkoliv hub, který podporuje standart ZigBee 3.0. Tento senzor nepodporuje fungování s Philips Hue. Vždy každopádně doporučujeme ponechat si balení a v případě nespokojenosti nebo nekompatibility s jiným Vaším systém lze do 14 dnů zboží vrátit. Přijímač má svorkovnici pro vypínače, kterým lze přijímač manuálně ovládat.

 

Specifikace senzoru

Vstupní napětí 3V (CR2032 baterie - je součástí)
Přenosová frekvence ZigBee 3.0
Materiál Plast
Kompatibilní s aplikacemi Tuya, SMART LIFE, Amazon Alexa, Google Assistant (nutná Zigbee brána!)
Obsah balení Senzor, magnet, oboustranná lepící páska, CR2032
Rozměry senzoru 55 x 25 x 13 mm
Rozměry magnetu 35 x 11 x 23 mm
Stupeň krytí: IP20
Číst víceShow less
Detaily produktu
16068507

Menu

Settings

Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů oblíbených produktů.

Přihlásit