Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.
Porovnání

SMART Zigbee switch (spínač) ZB2

Kód:
16068506
Značka:
ZigBee chytrý spínač, 16A, 100-240VAC, lze ovládat fyzickým vypínačem a telefonem
Číst víceShow less
280,00 Kč (s DPH)
Dostupnost: 3-5 dnů
Na prodejně: 0 ks
Ext. sklad: 100+ ks (3-5 dnů)

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 365 dní byla 280,00 Kč

Porovnat0
Přidat k oblíbeným
Popis

Chytrý spínač (switch) pro zapínání a vypínání elektrických spotřebičů podporující standart ZigBee 3.0 (Philips HUE, IKEA TRADFRI a další). Spínač má možnost připojit i fyzický vypínač, kterým lze spínač ovládat manuálně. Spínač lze zapojit jak k jednomu vypínači, tak také umožňuje schodišťové zapojení (2 křížové vypínače). Smart spínač lze vložit a ukrýt do elektrikářské krabičky a schovat za vypínače.

Osvětlení tímto přijímačem můžete tedy zároveň ovládat:

  • Telefonem nebo tabletem přes aplikace Tuya, SMART LIFE, Amazon Alexa, Google Assistant (nutné dokoupit Zigbee bránu)
  • Mechanickým tlačítkem

Pro správné fungování skrz aplikaci SMART LIFE je nutné zakoupit naši dimLED Zigbee bránu G1 nebo Zigbee bránu G2 (případně jinou Zigbee bránu z nabídky) nebo kterýkoliv hub (Philips HUE, IKEA TRADFRI a další), který podporuje standart ZigBee 3.0. Pokud například vlastníte Philips Hue Bridge, tento spínač lze napárovat již do Vámi používané aplikace Philips Hue a spínat například světla od jiných výrobců. Vždy každopádně doporučujeme ponechat si balení a v případě nespokojenosti nebo nekompatibility s jiným Vaším systém lze do 14 dnů zboží vrátit. Přijímač má svorkovnici pro vypínače, kterým lze přijímač manuálně ovládat.

Nejčastější využití SMART spínače:

  • Vzdálené ovládání - Spínejte na dálku spotřebiče zapojené do chytrého spínače. Můžete takto například spínat světla, topení, přímotopy apod. Tím například před Vaším příjezdem můžete vytopit Vaši chatu nebo chalupu.
  • Spínání dle času - Můžete zapínat a vypínat vybrané spotřebiče ve Vámi zvolený čas. Nejčastěji využijete například při spínání světel, topení, filtrací apod. V praxi například můžete spotřebič nechat zapnout ve večerních hodinách a v ranních hodinách ho naopak nechat vypnout. Lze také například využít informací o západu a východu slunce a spínání propojit s těmito informacemi, které se každý den mění.
  • Další automatizace - Můžete dále vytvářet automatizace dle Vašich představ. Spínání lze dále párovat například na různé změny teplot, propojit zásuvky s chytrými čidly (čidlo zaznamená pohyb a sepne vybranou zásuvku). U všech těchto automatizací můžete i tvořit skupiny spínačů a spínat je najednou.

 

Specifikace spínače:
Vstupní napětí 100-240VAC
Proudové zatížení 16A
Přenosová frekvence ZigBee 3.0
Kompatibilní s aplikacemi Tuya, SMART LIFE, Amazon Alexa, Google Assistant (nutné použít bránu)
Dosah Až 30m
Počet ovladačů Lze spárovat max. 10ks na 1 přijímač
Rozměry 41 x 41 x 20mm
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení: ANO
Stupeň krytí: IP20

Číst víceShow less
Detaily produktu
16068506

Menu

Settings

Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů oblíbených produktů.

Přihlásit