Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.
Porovnání

SMART Zigbee zásuvka ZB1

Kód:
16068505
Značka:
ZigBee chytrá zásuvka, 16A, 100-240VAC, ovládání telefonem (IOS, Android)
Číst víceShow less
350,00 Kč (s DPH)
Dostupnost: 3-5 dnů
Na prodejně: 0 ks
Ext. sklad: 100+ ks (3-5 dnů)

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 365 dní byla 350,00 Kč

Porovnat0
Přidat k oblíbeným
Popis

Chytrý zásuvka pro zapínání a vypínání elektrických spotřebičů podporující standart ZigBee 3.0. Zásuvky lze kromě telefonu ovládat tlačítkem umístěným přímo na zásuvce. Smart zásuvkou můžete ovládat spotřebiče až do zátěže 16 A. Pro správné fungování skrz aplikaci SMART LIFE nebo Tuya je nutné zakoupit naši dimLED Zigbee bránu G1 nebo Zigbee bránu G2 (případně jinou Zigbee bránu z nabídky) nebo kterýkoliv hub, který podporuje standart ZigBee 3.0. Vždy každopádně doporučujeme ponechat si balení a v případě nespokojenosti nebo nekompatibility s jiným Vaším systém lze do 14 dnů zboží vrátit. Přijímač má svorkovnici pro vypínače, kterým lze přijímač manuálně ovládat.

Nejčastější využití SMART chytré zásuvky:

  • Vzdálené ovládání - Spínejte na dálku spotřebiče zapojené do chytré zásuvky. Můžete takto spínat například světla, topení, přímotopy apod. Tím například před Vaším příjezdem můžete vytopit Vaši chatu nebo chalupu.
  • Spínání dle času - Můžete zapínat a vypínat vybrané spotřebiče ve Vámi zvolený čas. Nejčastěji využijete například při spínání světel, topení, filtrací apod. V praxi například můžete spotřebič nechat zapnout ve večerních hodinách a v ranních hodinách ho naopak nechat vypnout. Lze také například využít informací o západu a východu slunce a spínání propojit s těmito informacemi, které se každý den mění.
  • Další automatizace - Můžete dále vytvářet automatizace dle Vašich představ. Spínání lze dále párovat například na různé změny teplot, propojit zásuvky s chytrými čidly (čidlo zaznamená pohyb a sepne vybranou zásuvku). U všech těchto automatizací můžete i tvořit skupiny zásuvek a spínat je najednou.

 

Specifikace
Vstupní napětí 100-240VAC
Proudové zatížení Max 16A
Přenosová frekvence ZigBee 3.0
Kompatibilní s aplikacemi Tuya, SMART LIFE, Amazon Alexa, Google Assistant (nutné použít bránu)
Dosah Až 30m
Rozměry 50 x 50 x 84mm
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení: ANO
Stupeň krytí: IP20

Číst víceShow less
Detaily produktu
16068505

Menu

Settings

Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů oblíbených produktů.

Přihlásit