Na naší prodejně pouze velkoobchodní prodej (prodej na IČ) a výdej objednávek z eshopu. 

Kontakt

 Provozovna:
 Husovo nám. č.270/13
 767 01 Kroměříž

 Otevřeno:
 Po-Čt 7:00-12:00  13:00-15:00
 Pá 7:00-12:00

 Email:
 info@ledsvet.cz

 Telefon: 
 J. Židlík  - 604 316 013 

 • Bezdotykový vypínač KLUS pro LED profil
 • Bezdotykový vypínač KLUS pro LED profil

Bezdotykový vypínač do lišt KLUS 12/24V, max.4A

1500234

Bezdotykový vypínač (senzor pohybu) slouží k bezdotykovému zapínání a vypínání osvětlení v al. profilech pouhým přiblížením k senzoru!! Reaguje do vzdálenosti 8 cm a oceníte ho hlavně u kuchyňských svítidel. 

450,00 Kč

(371.9 bez DPH)

Počet
skladem

Na prodejně: 9 ks
 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

  Popis

  Bezdotykový vypínač do hliníkových profilů. Slouží k bezdotykovému zapnutí či vypnutí svítidla nebo LED pásku v profilu. Reaguje do vzdálenosti 3-8 cm a oceníte ho hlavně u kuchyňských svítidel, v koupelně.  

  Bezdotykový vypínač nalezne své uplatnění v prostorách, které vyžadují nejvyšší stupeň hygieny, např. operační sály a laboratoře. Garantuje maximální bezpečí v případech zapínání a vypínání osvětlení pohybem ruky, např. v koupelně. Bezdotykový vypínač zajišťuje vysoký komfort při práci v kuchyni, protože umožňuje rychlé a bezpečné ovládání osvětlení v průběhu práce se znečištěnými rukami.  

  Charakteristika produktu: 
  Pohybový senzor slouží k bezdotykovému zapínání a vypínání LED osvětlení v hliníkových systémech  a profilech Kluś. Vypínač vysílá cyklické impulzy infračerveného záření a měří sílu odraženého signálu.  Pokud je pod vypínač umístěna ruka v odpovídající vzdálenosti, infračervené záření se od ní odrazí zpět  do senzoru. Bude-li síla odraženého signálu v odpovídající intenzitě, výstup z vypínače se změní na  opačný. Tím dojde k zapnutí nebo vypnutí osvětlení. Protože je infračervené světlo emitované v dané  frekvenci, je vypínač odolný na jiné signály, vysílané např. z dálkových ovladačů, lamp nebo ze slunce.  Na spodní straně vypínače je přilepená destička, která zajišťuje stabilní montáž a dodatečné chlazení  vypínače montovaného k profilu.

  Poznámky k instalace:
  • Nedoporučujeme instalovat bezdotykový vypínač přímo nad kuchyňský sporák, protože teplý vzduch má jiný součinitel lomu světla. To může mít za následek nechtěné spínání vypínače v systému on/off.
  • Není vhodné umístit bezdotykový vypínač do blízkosti záclon nebo jiných předmětů, které by mohly svým pohybem ovlivnit funkci vypínače.
  • V době, kdy bude LED osvětlení zapnuté bezdotykovým vypínačem a dojde k vypnutí napájení, bude po jeho opětovném spuštění svítidlo uvedeno do stavu vypnuto. 

   bezdotykový spínač pro led pásky

  Technické informace:

  Funkce:  vypínač - on/off (bez funkce stmívání!!)
  Instalace: do profilu, funguje i přes plastový difuzor
  Vstupní napětí: 12 – 24V
  Maximální proud. zatížení: 4A, 48W/12V; 98W/24V
  Rozměry:  43 x 11 x 3 mm
  Vzdálenost detekce pohybu: 3 – 8 cm (v závislosti na použitém difuzoru)
  Odběr výkonu v režimu STANDBY 0.02W/12V; 0.04W/24V
  Pracovní teplota: -20°C...+55°C

  Produkt je v souladu s normou RoHS.

  Přílohy