Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.
Porovnání

Led pásek FURNITURE 120/5/AMB 12V - 5let záruka

Kód:
10009
Značka:

AMBER 1650K - 5W/m - 530lm/m - 12V 

AMBER led pásky jsou speciální pásky svítící jantarově oranžovou barvou a nevyzařují modrou složku světla, vhodné pro noční osvětlení, relaxační místnosti, ..

Cena je za 1 metr, prodej po 2,5cm modulech.

Číst víceShow less
199,00 Kč / m (s DPH)
Celkem 199,00 Kč
Celkem 164,46 Kč (bez DPH)
Celkem 199,00 Kč (s DPH)
Prodej po 2.5cm modulech.
Skladem
Na prodejně: 16.85 m

Historie ceny     Historie ceny

Historie ceny

Led pásek FURNITURE 120/5/AMB 12V - 5let záruka

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Porovnat0
Přidat k oblíbeným
Popis

AMBER 1650K - 5W/m - 530lm/m - 12V 

LED pásek bez modré složky světla ideální na noční a večerní svícení, abyste se nevystavovali modrému světlu na večer a Váš spánek byl kvalitnější.

Barva světla AMBER led pásku je jantarově oranžová.

AMBER LED pásek - spektrum

Rozšíření nabídky pásků Furniture 5W s 5-ti letou zárukou.

LED pásky 120/5/8xx FURNITURE 12V:
- klasický 12V rozvod oblíbený v nábytkářství
- optimalizované na dlouhodobou životnost a stálost parametrů.
- určený pro dokorační a nepřímé ambientní osvětlení s nepřetržitou linií světla
- Záruka 5 let

Cena je za 1metr, prodáváme po modulech.

Technické parametry:
Napájení 12 VDC
Max. příkon* 5W/m
Světelný tok* 530lm/m
Svět. účinost 105 lm/W
Barva světla AMBER - jantarově oranžová
Barevná teplota 1650K
Hustota LED 120led/m
Typ LED 2835
Úhel vyzařování 120°
Modul (3 led) 25mm
Šířka pásku 8mm
Tlouška podkladové mědi: 35/70µm
Doporučená linie** 4m
Provedení IP20 nezalitý
Pracovní teplota -20 až 35°C
Skladovací teplota -25 až 40°C
Balení 10m
Záruka 5 let

Před použitím prosím vždy čtěte montážní návody a technické informace, které naleznete v dalších přílohách. Při nedodržení instalačních doporučení hrozí zničení nebo znehodnocení tohoto výrobku. 

Pro dlouhou životnost je nutné pásek instalovat na chladící profil. Spodní strana LED pásky je opatřena lepící páskou pro snadnější instalaci. Před nalepením je nutné povrch důkladně očistit a odmastit. Montáž na jiné povrchy může vést k přehřívání a tím ke snížení životnosti, nebo poškození pásku!!

LUMENY (lm) -  udávají světelný tok (množství světla) vyzařovaný do všech směrů. Tento údaj je relevantní pro nesměrové světelné zdroje, kterými jsou náhrady obyčejných žárovek, svíček atd. Například náhrada klasické žárovky s příkonem 60 W musí mít minimálně 800 lm, 100W .. 1560lm. Protože se u LED jedná o světelné zdroje, které vyzařují světlo v určitém úhlu, je srovnání s klasickou žárovkou pouze orientační, nicméně dobře poslouží pro výběr vhodné výkonové varianty.

Barevná teplota K (Kelvin) - Teplota chromatičnosti charakterizuje spektrum bílého světla od teplé bílé podobné světlu žárovky (2700 K), přes teplou bílou podobnou světlu halogenových žárovek (3000 K), až po chladnou bílou, jež je vhodná do prostor, kde jsme aktivní, např. kanceláře, výrobní haly (6000 K).

Index podání barev CRI (Ra) (CRI - color rendering index) - je hodnocení věrnosti barevného vjemu, který vznikne osvětlením z nějakého zdroje, v porovnání s tím, jaký barevný vjem by vznikl ve světle slunce. Čím bližší je číslo Ra číslu 100, tím menší je zkreslení barev. 

Barevná konzistence (SDCM) -  - údaj charakterizující rozptyl barvy světla a svítivosti daného světelného zdroje. Čím nižší je údaj, tím je kvalitnější světelný zdroj. Na tento údaj je třeba brát ohled v případě instalace mnoha světelných bodů v jedné místnosti (nejkvalitnější výrobky mají 2 SDCM )

* Přesnost naměřených hodnot je ±10%. Podrobný popis problematiky viz - viz metodika „Stanovení jmenovité hodnoty příkonu a svítivosti LED pásků“
** Délka linie LED pásku, na které dojde k poklesu světelného toku o 20% (vyšší pokles už je postřehnutelný okem) - viz metodika „Stanovení nejdelší doporučené linie LED pásků“

Číst víceShow less
Detaily produktu
10009

Menu

Settings

Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů oblíbených produktů.

Přihlásit