Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.
Porovnání

Ovladač dimLED OVM ALLMIX 4KM

Kód:
16069211
Značka:
Univerzální LED dálkový ovladač čtyřzónový pro jednobarevné, CCT, RGB, RGB-W a RGB-CCT pásky.
Číst víceShow less
499,00 Kč (s DPH)
Dostupnost: 3-5 dnů
Na prodejně: 0 ks
Ext. sklad: 30 ks (3-5 dnů)
Porovnat0
Přidat k oblíbeným
Související položky
Kód: 16069001
350,00 Kč (s DPH)
Přijímač pro řízení jednobarevných LED sestav pomocí ovladačů řady dimLED !! Vstup 5-36VDC, max. 8A.  Na přijímač lze napárovat více ovladačů dimLED, nebo manuálně ovládat tlačítkem. 
Popis

Dálkový ovladač dimLED OVM ALLMIX 4KM je bezdrátový radiofrekvenční ovládací systém jednoho ovladače a několik přijímačů. S jedním ovladačem lze ovládat nezávisle 4 zóny, které se můžou skládat z několika přijímačů. Tyto přijímače se po sehrání na jednotlivé předvolbě na ovladači ovládají synchronně jako jedna sekce.


Ovladač ALLMIX 4KM lze použít pro ovládání jednobarevných, CCT, RGB nebo RGBW LED pásků. Jedním ovladačem můžete například ovládat jak jednobarevné LED pásky, tak i RGB LED pásky, aniž byste museli mít 2 různé ovladače. 

Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartonem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.

 

Specifikace ovladače:
Napájení baterií 2x Mikrotužkové AAA
Přenosová frekvence 2,4GHz
Dosah 30m
Počet zón 4 nezávislé
Synchronní ovládání
vybraných zón
Ano
Stmívání v rozmezí 0-100%, stmívání měkké, bez blikání. Při zapnutí dojde k pozvolnému rozsvícení, při vypnutí dojde k pozvolnému setmění.
Počet přijímačů Lze spárovat neomezeně přijímačů
Kompatibilita se všemi RF přijímači dimLED 2,4GHz
Odběr proudu pracovní proud <20mA, pohotovostní proud <10mA
Rozměry 122 x 53 x 17,5mm
Obsah balení ovladač, baterie, držák na zeď
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení:  ANO

Spárování dálkového ovladače s přijímačem:
1. Na přijímači zmáčkněte krátce párovací tlačítko MATCH.
2. Do 5s krátce zmáčkněte na ovladači on/off u jednokanálového ovladače, nebo číslo předvolby u vícekanálového ovladače, na které chcete mít konkrétní přijímač nastavený.
3. Pro změnu nebo vymazání všech spárovaných ovladačů podržte na přijímači párovací tlačítko MATCH cca 5s. Všechny ovladače spárované s přijímačem budou smazány.

Spárování dálkového ovladače s přijímačem bez přístupu k přijímači:
1. Vypněte přívod na přijímači, potom opět zapněte přívod do přijímače, do 5s krátce 3x zmáčkněte na ovladači on/off u jednokanálového ovladače, nebo číslo předvolby u vícekanálového ovladače, na které chcete mít konkrétní přijímač nastavený. Připojené světlo 3x zabliká a je spárováno
2. Pro změnu nebo vymazání spárovaného ovladače: Vypněte přívod na přijímači, potom opět zapněte přívod do přijímače, do 5s krátce 5x zmáčkněte na ovladači on/off u jednokanálového ovladače, nebo číslo předvolby u vícekanálového ovladače, na které chcete mít konkrétní přijímač nastavený. Připojené světlo 5x zabliká.

Spárování ovladače s nástěnným ovladačem:
1. Zapněte na nástěnném ovladači světlo, vypněte světlo, potom opět rychle na panelu podržte cca 5s tlačítko on/off, do 5s krátce 3x zmáčkněte na ovladači on/off u jednokanálového ovladače, nebo číslo předvolby u vícekanálového ovladače, na které chcete mít nástěnný ovladač.
2. Pro změnu nebo vymazání dálkového ovladače z nástěnného ovladače: Zapněte na nástěnném ovladači světlo, vypněte světlo, potom opět rychle na panelu podržte cca 10s tlačítko on/off, ovladač spárovaný na nástěnný ovladač bude smazán.

Zapojení by měla provádět odborně způsobilá osoba. Dodržujte správné zapojení vodičů, hodnoty napětí a zatížení. Jinak může dojít k poškození zařízení. 

Číst víceShow less
Detaily produktu
16069211

Menu

Settings

Klikněte pro více produktů.
Nebyly nalezeny žádné produkty.

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů oblíbených produktů.

Přihlásit